Chceš vyhrať mobilný telefón, tablet alebo Fit náramok?

Mestský úrad Tisovec vyhlasuje v rámci projektu LIDL – Ihrisko Žihadielko, súťaž o hodnotné ceny, ktorá bude vyhodnotená po ukončení hlasovania. Stačí každý deň zahlasovať a zahrať si hru Bublinková párty, čím denne získate 2 hlasy. Urobme spoločnými silami našim deťom radosť a získajme krásne ihrisko pre Tisovec.

Zahlasujte za detské ihrisko žihadielko a podporte mesto v súťaži.

Od 13. januára do 29. februára 2020 má aj mesto Tisovec šancu zabojovať o detské ihrisko ŽIHADIELKO v našom meste. Spoločnosť Lidl postaví v tomto roku posledných 10 ihrísk.  Záujem prejavilo až 93 lokalít, výhercami sa stane tých 10 miest, ktoré získajú najviac hlasov. Registrovaný účastník bude môcť hlasovať podobne ako v minulom roku – jedenkrát denne plus bonusový bod bude môcť získať hraním jednoduchej online hry.

V poslednom ročníku súťaže budú všetky mestá a mestské časti len v jednej spoločnej kategórii bez ohľadu na počet obyvateľov. V predchádzajúcich ročníkoch sa totiž ukázalo, že o výhre nerozhoduje veľkosť mesta, ale odhodlanie obyvateľov spojiť sa pre spoločnú vec. Ukážme, že aj naša komunita v Tisovci a jej okolí sa vie spojiť pre dobrú vec!

 

AKO HLASOVAŤ???

Hlasovať sa môže prostredníctvom webovej stránky http://www.zihadielko.sk a počas jedného kalendárneho dňa môže hlasujúci odovzdať maximálne dva hlasy, a to kombináciou nasledovných dvoch spôsobov:

a) Jeden hlas odovzdá hlasujúci tak, že podľa inštrukcií uvedených na webovej stránke http://www.zihadielko.sk si vyberie Tisovec z hlasovacej mapy, ktorému chce svoj hlas odovzdať, klikne na políčko „HLASUJ“. V prípade, ak hlasujúci ešte nie je registrovaný, vykoná následne registráciu, pričom po vykonaní registrácie môže hlasujúci odovzdať hlas mestu Tisovec

b) druhý hlas môže hlasujúci získať a odovzdať prostredníctvom zapojenia sa do online hry „Bublinková párty“.

Pre hlasujúcich z MOBILU:

Najskôr sa treba zaregistrovať – prihlásiť cez menu v pravom hornom rohu na stránke  http://www.zihadielko.sk

Kliknite na tlačidlo HLASUJ (hlasujúcich z počítačov – to presmeruje na povinnú registráciu buď cez Vás účet na Facebook, alebo cez zadanie e-mailovej adresy)

Zaregistrovať sa – zadať svoje mobilné telefónne číslo a kliknúť na tlačidlo ODOSLAŤ

Zadať SMS kód, ktorý Vám príde na mobil a kliknúť na tlačidlo ODOSLAŤ

V spodnej strane obrazovky je zobrazená možnosť „Vyber si mesto, za ktoré chceš hlasovať“ – zadajte tam TISOVEC a kliknite na tlačidlo HLASOVAŤ. Odpíše Vám: „Ďakujeme – pridali ste Tisovcu 1 hlas“

HRAJTE AJ HRU – Bublinková párty, pridáte tak Tisovcu ďalší, bonusový hlas.

VĎAKA VAŠEJ KAŽDODENNEJ AKTIVITE MÔŽE KAŽDÝ Z VÁS DAŤ TISOVCU až 2 HLASY!!!

NAZABUDNITE!!! – SÚŤAŽÍ SA KAŽDÝ DEŇ!!!

A najlepšie je každý deň získať nových hlasujúcich, nemusia byť obyvateľmi nášho územia, môžu to byť Vaši známi, priatelia, celá rodina –  inak sa neposunieme.

Všetkým ďakujeme za hlasovanie i šírenie tejto správy. Spoločnými silami sa nám môže podariť dobrá vec.