V dňoch 24. – 27. 1. 2019 sa v Incheba Expo Bratislava konal už 25. ročník ITF SLOVAKIATOUR. Ide o najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku, kde sa pod jednou strechou stretávajú  zástupcovia regiónov, miest a obcí, zástupcovia cestovných kancelária zo Slovenska i z Českej republiky. Každoročne dopĺňa veľtrh cestovného ruchu aj výstava Poľovníctvo a oddych a tento ročník bol obohatený o novú výstavu Rybárstvo a voľný čas.

Partnerstvo Muránska planina – Čierny Hron sa zúčastnilo na veľtrhu spolu so svojim členom Zbojska s. r. o., kde ste mohli ochutnať ich špeciality ako napr. klobásky, slaninku, syry i bryndzové halušky a baraní guľáš.

Územie Partnerstva Muránska planina – Čierny Hron je miestom pre zdravý, kvalitný a zmysluplný život občanov, založený na vzájomnej spolupráci a úcte k histórii, tradíciám a prírode, preto sme sa na veľtrhu rozhodli priblížiť náš región všetkým. Návštevníci prichádzajú ku nám spoznávať bohatú kultúrnu a prírodnú rozmanitosť regiónu a nachádzajú tu dostatočnú ponuku kvalitných produktov a služieb cestovného ruchu. Na tento ročník sme nesmierne hrdí, pretože sa nám podarilo priniesť regionálny produkt, a to každý deň čerstvé novooživené „Muránske buchty“, ktoré sú známe široko – ďaleko svojou neodolateľnou chuťou.

Viac foto nájdete TU